Šmýkľavka, detská šmýkačka, interiérová šmýkačka - montessori pripravené prostredie

Šmykľavka, šmykľavka pre deti, interiérová šmykľavka

Pre rozvoj hrubej motoriky dieťaťa. Nech je doma zábava, aj keď vonku prší.

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Ideálna šmykľavka pre deti vo veku 1,5-5 rokov: 140 cm dlhá, 41 cm široká, 70 cm vysoká

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Šmykľavka má atraktívny dizajn, je vhodná do interiéru, v prípade pekného počasia aj do exteriéru.
Použitý materiál: preglejka

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Iba pár schodkov v ideálnom rozostupe, ktoré jednoducho zvládnu aj malé deti.

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Používame netoxické farby vhodné na detský nábytok.

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Dobre sa zabavia aj plyšoví kamaráti.

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Šmykľavku poskladáte podľa návodu veľmi jednoducho.
Uchopením za kruhové otvory ju premiestnite kam potrebujete.

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Lozenie po schodíkoch a šmýkanie - zábavné rozvíjanie hrubej motoriky dieťaťa.

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Doprajte deťom pocit samostatnosti, odmenia vás spokojným úsmevom!

šmýkľavka, šmykľavky, šmykľavka pre deti, smyklavky, smyklavka cena, drevena smyklavka, interierova smyklavka Tak čo hovoríte na našu šmykľavku?

 

Dodacie podmienky

  • Montessori nábytky zasielame poštou v demontovanom stave, s návodom na montáž.
  • Máte záujem o výrobky v zmontovanom stave? Osobný odber je možný v Nitre.
  • V prípade záujmu pribalíme ďakovný list, alebo blahoželanie podľa vášho priania. Tvorenie nás baví!

Šmykľavka pre deti - pohyb a zábava

Kvalitná, štýlová a za dobrú cenu.

Mám záujem ➜

 

Spokojne sa usaďte a pozorujte dieťatko pri hre.
Užívajte si radosť spolu s deťmi.